loading

Domcar Sp. z o.o. autoryzowany dealer Opel

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Mieści się tutaj salon sprzedaży, serwis, oraz magazyn.

Przedmiotem działalności Firmy jest działalność handlowa i usługowa. Produktami oferowanymi klientom są nowe samochody i części zamienne marki Opel oraz usługi serwisowe w ramach autoryzowanych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Dodatkowo Firma proponuje klientom samochody używane różnych marek pozyskiwane w ramach rozliczeń z nabywcami nowych samochodów marki Opel. Integralną częścią sprzedaży samochodów nowych i używanych są usługi ubezpieczeniowe oraz ściśle z nimi związane usługi polegające na montażu zabezpieczeń pojazdów.

Jedynym dostawcą samochodów i części samochodowych marki Opel jest firma Opel Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Obrót towarami z tym partnerem precyzuje umowa dealerska. Dodatkowo Firma zaopatruje się w akcesoria samochodowe, kosmetyki i dodatki u innych dostawców, a źródłem pozyskiwania samochodów używanych są osoby fizyczne i firmy.

Od września 2012r firma poszerzyła swoją działalność o nowy punkt dilerski w Kaliszu marki Opel i Chevrolet.

Firma Domcar w 2013r znów poszerzyła swoją działalność o kolejne punkty dealerskie. Od sierpnia 2013r. zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu. Od września 2013r. zapraszamy do salonu we Włocławku.

Zapraszamy serdecznie do naszych salonów Opla w Koninie, Kaliszu, Poznaniu i Włocławku.

Nasze nagrody i wyróżnienia:Nagroda w rankingu Forbes 2010


Dyplom Rok Powrotu Opla
Do góry