loading

Movano Furgon

Movano Furgon już za 1 162 zł netto/mies.

Movano FurgonPoruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

  • Niska rata i opłata wstępna
  • Pełny pakiet serwisowy
  • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
  • Usługi Assistance 24h

 

INFORMACJE PRAWNE

Oferta leasingowa FREE2MOVE LEASE® jest skierowana do przedsiębiorców. Kalkulację sporządzono dla modelu Movano Furgon L2H2 3.3t FWD 2.3 BiTurbo 136KM Euro6d RLM MT6  w cenie 118041 zł netto. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 10%, całkowitym limitem przebiegu 90000km w okresie 36 miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, ubezpieczenie Greenval, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy - Arval Service Lease Polska sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel. 

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry