loading

Sprzedaż części i akcesoriów w serwisie Domcar

Dokładność i Profesjonalizm Serwisu Opel Domcar

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy posiadają wszystkie kwalifikacje do wykonywanego przez nas zawodu. Dlatego, jeśli chcesz, by Twój Opel znowu jeździł z większą żywotnością, został pozbawiony wszelkich usterek, nie mogłeś znaleźć lepszego miejsca. Oddajesz go w dobre ręce.

Wyróżniamy się bardzo dużym doświadczeniem, które gromadzone przez lata, nie zamknęło nas na zdobywanie nowych technik i chęci uczenia się wszelkich innowacji ze świata motoryzacji. Oddając do naszego serwisu, masz gwarancję wykonania usług na najwyższym poziomie, w wyznaczonym wcześniej terminie. Cenimy sobie przywrócenie do życia każdego samochodu, oraz zadowolenie jego właścicieli.

Oryginalne części Opel

Profilem naszej działalności jest sprzedaż części i akcesoriów samochodowych, które dedykowane do marki Opel. Korzystamy wyłącznie z zaufanych, a także cieszących się dużą renomą hurtowni motoryzacyjnych. Dlatego nie proponujemy naszym Klientom najtańszych zamienników, których kraj produkcji nie jest bliżej określony. Pod względem części samochodowych stawiamy na jakość i jak najlepsze dopasowanie do konkretnych modeli aut. Dlatego nasz magazyn części Opel z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność.

Autoryzowany serwis Opel Domcar

Oprócz dystrybucji części i akcesoriów samochodowych, w naszej ofercie znajdują się usługi dotyczące serwisu oraz napraw. Posiadamy status autoryzowanego serwisu Opla.

Naprawa samochodów w serwisie Opel Domcar

W sytuacji, kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy terminowe oraz dokładnie przeprowadzone naprawy samochodów. Zawsze dbamy o to, by samochód, który od nas wyjdzie mógł służyć właścicielowi przez długi czas. By uniknąć częstych powrotów do warsztatu samochodowego, proponujemy przegląd techniczny, wykrywający wszelkie usterki lub części, które są już na skaju eksploatacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych właścicieli Opla, który chcą zadbać o to, by ich auto jeździło jak najdłużej.

Do góry