loading

Premiera nowego Combo Life

  • 5 lub 7 wygodnych miejsc
  • bagażnik o pojemności do 2 126 l.
  • do 19 asystentów kierowcy
  • bogate wyposażenie w standardzie
  • nawet 28 schowków
  • wydajne i oszczędne silniki

Combo Life

Wszechstronne Combo Life

Elastyczna konfiguracja siedzeń umożliwia dostosowanie wnętrza do aktualnych potrzeb. Po złożeniu oparć siedzeń w 2. rzędzie dysponujesz przestrzenią bagażową o pojemności nawet 2 126 l. W Combo Life każdy, nawet najmniejszy drobiazg również znajdzie odpowiednie miejsce. Szereg łatwo dostępnych schowków, otwartych i zamkniętych, pozwoli w prosty sposób zadbać o porządek w kabinie. O bezpieczeństwo Twoje, współpasażerów oraz innych użytkowników drogi zadbają asystenci kierowcy: układ automatycznego hamowania awaryjnego (AEB) z funkcją wykrywania pieszych, układ utrzymania na pasie ruchu (LKA) , układ rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości (SSR), układ wykrywania zmęczenia kierowcy (DDS).

Rodzinny samochód do zadań specjalnych

Czy załatwiasz codzienne sprawy, czy jesteś w podróży z rodziną, Combo Life sprawdza się jako praktyczny samochód, dający dużą radość z jazdy na krótkich i długich dystansach. Wszechstronność Combo Life oznacza też możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru. Combo Life XL ma o 35 cm dłuższy rozstaw osi, co przekłada się na obszerniejszą kabinę pasażerską i przestrzeń bagażową. Rodzinny kombivan poradzi sobie z każdym wyzwaniem bez trudu.

Finansowanie

Wybierz najlepszy dla siebie sposób finansowania:

  • OpelKredyt 50/50
  • OpelKredyt 4x25%
Combo Life, Essentia L1, 1.5 DT, 75 kW / 102 KM Start/Stop, 5-biegowa manualna
Emission figures are currently unavailable
Combo Life, Elite, 1.2 XHL, 81 kW / 110 KM Start/Stop, 6-biegowa manualna
Emission figures are currently unavailable
*Prezentowany rabat dotyczy Combo Life Elite 1.5 diesel 131KM AT8 Start&Stop z roku produkcji 2018 i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Promocja dotyczy klientów indywidualnych.
Do góry