loading

Serwis Domcar Opel w Poznaniu zaprasza!

Duży ruch w mieście sprawia że kierowcy poruszający się w korkach, stają się mniej uważni, a stłuczki i wypadki zdarzają się częściej niż zwykle. Mechaniczne bądź blacharskie uszkodzenia samochodów w dużym mieście takim jak Poznań, stają się niestety coraz bardziej powszechnym zjawiskiem.

Jeżeli już do stłuczki dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego Samochodu niż nasz Autoryzowany Serwis marki Opel w Poznaniu. Powierz swój samochodów profesjonalnemu serwisowi mechanicznemu oraz blacharsko-lakierniczemu, zyskasz tym samym pewność doboru dobrych i oryginalnych części a także pewność dobrze wykonanej naprawy.

Wszyscy pracownicy naszego Autoryzowanych serwisu Opel Domcar Poznań to wysoce wykwalifikowani specjaliści, używający do napraw oryginalnych części. Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło jeszcze przez długi czas nawet po naprawie.

Nasz autoryzowany serwis świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu.

Oczywiście Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Autoryzowanego Serwisu Opel Domcar Poznań jako miejsca naprawy Twojego samochody, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru. Upewnij się, że Twój ubezpieczyciel został poinformowany o wyborze naszego Autoryzowanego serwisu jako miejsca naprawy Twojego samochodu.

  • Od samego początku procesu naprawy Twój samochód trafia w ręce naszych przeszkolonych techników
  • Nasz Autoryzowany serwis Opla w Poznaniu używa specjalnego sprzętu i wystandaryzowanych sposobów napraw
  • Do napraw używane są oryginalne części, na które udzielana jest 2-letnia gwarancja
  • Oferujemy wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy
  • Oferujemy zwrot posprzątanego oraz umytego samochodu po naprawie
  • Pomożemy w zorganizowaniu transportu z punktu serwisowego lub zapewnimy samochód zastępczy
  • Będziesz stale informowany o postępach w naprawie Twojego samochodu
  • W ramach programów takich jak „Gwarancja Mobilności Opel” zapewniamy transport samochodu z miejsca wypadku do naszego Autoryzowanego serwisu Domcar Poznań.
Do góry